Reading Time: 2 minutes
🔴آشپزخانه
غذا و خانه در واقعیت زندگی مردم، چه از نظر تاریخی و چه در حال حاضر، مرکزی هستند. بنابراین آشپزخانه های خانگی – به عنوان فضاهایی در داخل خانه که در آن غذا پخته می شود و برای مصرف خانواده آماده می شود – مکان های مفیدی برای تجزیه و تحلیل هستند.
تجربه و ایدئولوژی آشپزخانه در یک خانه دارای بسیاری از اهمیت است.
🔴آشپزخانه چیست و به چه معناست، به زمان و مکان خاصی بستگی دارد؟آشپزخانه» ریشه در ایده‌های معاصر طبقه و موقعیت دارد و طیفی از فضاها و مکان‌هایی را توصیف می‌کند که آشپزخانه‌ها در سراسر طیف اجتماعی بودند. در حالی که در یک کاخ سلطنتی، آشپزخانه ممکن است بیش از چندین اتاق باشد، در خانه‌های متوسط ​​احتمالاً اتاقی در طبقه همکف است.در مجموع، این مقاله با طراوت ایده آشنا آشپزخانه زنانه را برمی‌گزیند
🔴آیا می دانستید؟
اگرچه اتاقی که در آن غذا پخته می شود آشپزخانه نامیده می شود، اما کلمات آشپز و آشپزخانه به قدری متفاوت هستند که تعجب آور است که بدانید هر دو از یک منبع آمده اند. هر دو کلمه را می توان در فعل لاتین coquere به معنای “پختن” جستجو کرد. ارتباط بین کوکر و آشپز به راحتی قابل مشاهده است، اما آشپزخانه تاریخچه درگیرتری دارد.
🔴دکوراسیون آشپزخانه کوچک:
ایده‌های آشپزخانه کوچک: طرح‌هایی که بیشترین استفاده را از فضای شما می‌برند از راه‌حل‌های ذخیره‌سازی هوشمند گرفته تا مبلمان تاشو، ایده‌های طراحی آشپزخانه کوچک ما به شما کمک می‌کند فضایی متناسب با نیازها و سبک زندگی خود ایجاد کنید.با کمی برنامه ریزی، کارهای زیادی می توانید انجام دهید تا آشپزخانه کوچک خود را به فضایی زیبا اما کاربردی تبدیل کنید که برای شما مناسب است.آشپزخانه خود شروع کنید تا بتوانید چیدمان را متناسب با سبک زندگی خود شکل دهید. مثلا:
◀️آیا به فضای میز کار بیشتری نیاز دارید؟
◀️از کدام وسایل یا ظروف مرتب استفاده می کنید؟
◀️چه نوع وسایلی مفیدتر خواهد بود؟
◀️آیا می توانید به راحتی بین یخچال، اجاق گاز و سینک حرکت کنید؟
در نظر بگیرید که کدام چیدمان با شکل اتاق بهتر عمل می کند. آشپزخانه های U شکل راه خوبی برای قرار دادن تعداد زیادی واحد در یک فضای کوچک هستند در حالی که آشپزخانه های گالی معمولاً در فضاهای باریک طولانی بهترین هستند.کمد آشپزخانه مناسب را انتخاب کنید اگر در حال خرید یک آشپزخانه جدید هستید، به این فکر کنید که چگونه می توانید بیشترین فضای ذخیره سازی را از کمدها بیرون بیاورید.یک کمد تمام قد را در نظر بگیرید. یا به دنبال واحدهای دیواری بلندتر یا کمدهای سفارشی نصب شده در سقف باشید تا از فضای عمودی بیشتری در اتاق خود استفاده کنید.گوشه ها اغلب هنگام نصب واحدهای استاندارد هدر می روند، بنابراین در عوض کابینت های گوشه ای را با چرخ فلک هایی انتخاب کنید که استفاده بهتری از فضا می کنند.

5 پاسخ به “مفهوم آشپزخانه”

  1. مدیر گفت:

    لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.